Motokáry

teamokkartAKTUALITY | O NÁS | ZÁVODY | JEZDCI | TECHNIKA | REFERENCE | NABÍZÍME | PARTNEŘI


Ohledně motokárového sportu vám dokážeme nabídnout opravdu cokoliv. Prodej veškerého vybavení, servis vaší techniky a nebo pronájem našich strojů. S pronájmem pak souvisí i zařízení různých teambuldingů apod. Nelze však stanovit jednoznačné ceny, neboť přání každého klienta je ojedinělé. Proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky s vaší konkrétní poptávkou a představou. Nabídneme vám to nejlepší pro vás přímo na míru.

PRODEJ

Jsme oficiální distributor podvozků MARANELLO KART, pneumatik DUNLOP a datového zařízení UNIPRO pro Českou republiku. Dále prodáváme produkty anglického výrobce TILLETT, především sedačky a žeberníky, které patří k nejlepším na trhu. Mezi náš sortiment patří také produkty LIQUI MOLY, což jsou zejména oleje, maziva a čističe.

SERVIS

Jakožto jeden ze satelitních týmů oficiálního týmu CRG s přímou podporou továrny nabízíme našim klientům servis a technickou podporu při závodech nejen podvozků CRG, ale také ostatních patřící do skupiny Tinini Group (MARANELLO KART, ZANARDI, KALIKART…). Na závody za vámi může přijet pouze náš mechanik, nebo vám nabídneme místo v našem zázemí s využitím všech našich znalostí, nebo si vaši motokáru necháme u nás a budeme se o ni starat nejen na samotných závodech. 

PRONÁJEM

Disponujeme značným počtem kompletních motokár, takže vám dokážeme na závody zajistit nejen servis, ale také i samotnou motokáru. Věnujeme se především mistrovským kategoriím (BABY, MINI, OKJ, OK, KZ2), ale máme i motokáry pro pohárové kategorie, a to zejména kompletní ROK CUP a pak čtyřtaktní HONDA 390. Pokud máte zájem o motokáru kategorie, kterou zrovna nemáme k dispozici, naše spolupráce s továrním týmem CRG nám umožňuje zařídit takřka cokoliv. Vše záleží jen na požadavcích a možnostech klienta.

FIREMNÍ DNY A ZÁŽITKY

Velké množství čtyřtaktních motokár HONDA 390 nám umožňuje pro vás zařídit úžasný adrenalinový zážitek, kterým potěšíte své klienty, zaměstnance, nebo přátele. Nabízíme vám teambuldingovou akci přímo na míru. Mezi naše spokojené klienty patří společnosti jako Alcar Bohemia, Auto Kelly, Dekra, Porsche klub či Citroen Rallycross Team.

MĚŘENÍ A ROVNÁNÍ RÁMŮ

Dále u nás máme měřící a rovnací stolici, kde dokážeme srovnat téměř jakékoliv poškození rámu. 


VÍCE INFORMACÍ NA WWW.TEAMOKKART.CZ

TEAM OKKART


JIŘÍ KOČKA
OKKART SERVIS

Straky 29
417 71 Zabrušany
okkart@centrum.cz

KONTAKT